30 lipca 2013

eleWatorKultury

eleWatorKultury.org to portal dedykowany mieszkańcom Pomorza Zachodniego, którego wydawcą jest Fundacja Literatury imienia Henryka Berezy. Strona powstała w 2013 roku z inicjatywy absolwentów szczecińskich uczelni wyższych, którzy swoje zainteresowania skupiają wokół szeroko pojętej kultury lokalnej. Celem portalu jest prezentacja różnych jej płaszczyzn, tak by każdy z czytelników znalazł coś dla siebie. Na stronie można przeczytać o literaturze, muzyce, wystawach, spektaklach i spotkaniach z artystami. Jesteśmy w Szczecinie, ale też w innych miastach naszego województwa. Wszędzie tam, gdzie tworzy się kultura.

Wszystkie niuanse tej kulturowej układanki są przez nas dokładnie obserwowane, wysłuchiwane, czytane i zogniskowane na portalu. eleWatorKultury.org nie tylko informuje i relacjonuje, ale przede wszystkim włącza czytelników do aktywnego działania i tworzenia własnych opinii o tym, co wokół.

Jeżeli jesteś kreatywny, masz lekkie pióro, a przy tym pochłania cię bez reszty kultura naszego województwa – zapraszamy do współpracy.

Napisz do nas na adres: redakcja@elewatorkultury.org

Next Page

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress