30 lipca 2013

strony internetowe

 

redaktor naczelny

Krzysztof Lichtblau - krzysztof.lichtblau@elewatorkultury.org

zastępca redaktora naczelnego

Katarzyna Sot - katarzyna.sot@elewatorkultury.org

sekretarz redakcji

Agata Jankowska - agata.jankowska@elewatorkultury.org

redakcja

Monika Błaszyk – dziennikarka, fotograf - monika.blaszyk@elewatorkultury.org

Marta Krawczuk – dziennikarka, korektorka - marta.krawczuk@elewatorkultury.org

Łukasz Maj – dziennikarz, fotograf - lukasz.maj@elewatorkultury.org

Tomasz Mikołajczyk – dziennikarz - tomasz.mikolajczyk@elewatorkultury.org

Beata Mintus – dziennikarka - beata.mintus@elewatorkultury.org

Marta Miszuk – fotograf - marta.miszuk@elewatorkultury.org

Małgorzata Orlewicz – dziennikarka - malgorzata.orlewicz@elewatorkultury.org

Oktawia Prokurat – dziennikarka - oktawia.prokurat@elewatorkultury.org

Hanna Woroniuk – korektorka - hanna.woroniuk@elewatorkultury.org

współpraca

Jerzy Miszuk – fotograf

Andrzej Wiśniewski – fotograf, dziennikarz

Next Page

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress