0

27 listopada 2013

Zostań REC.enzentem

UWAGA!

Startujemy z kolejną edycją REC.enzji – projektu organizowanego przez Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Do czerwca 2014 roku na naszej stronie będziemy publikować przesyłane przez Was prace. Te najlepsze zostaną oczywiście nagrodzone. Zainteresowani? Czytajcie dalej.

Tegoroczna odsłona projektu potrwa do 21 czerwca 2014 roku. Konkurs stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Jak zapewniają organizatorzy: w tym czasie odbędą się warsztaty z dziennikarzami i publicystami muzycznymi oraz konkurs recenzencki im. Waleriana Pawłowskiego. Wszystko po to, aby stworzyć szczecińskim studentom możliwość i przestrzeń do publikowania prac wyrażających opinie i odczucia dotyczące muzycznych wydarzeń Szczecina.

W konkursie może wziąć udział każdy student, który w wyznaczonym przez organizatora terminie napisze i zamieści na oficjalnym blogu REC.enzji swój tekst. Praca powinna dotyczyć aktualnych wydarzeń muzycznych w Szczecinie. Niech Was nie zmyli nazwa projektu  - REC.enzje to nie tylko prace recenzenckie, ale także wywiady z artystami czy felietony związane z muzyką.

Nie bójmy się zatem wyrażać swoich opinii dotyczących szczecińskiej twórczości. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie. Na koniec pozostaje nam powiedzieć: Do dzieła! Temat leży na wyciągnięcie ręki.

Więcej o projekcie do przeczytania na stronie: http://www.recenzjeprojekt.blogspot.com/

ORGANIZATOR

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

PATRONAT MEDIALNY

www.elewatorkultury.org

TVP Szczecin

Radio Szczecin

  • Elewator Kultury
  • Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  • REC.enzje
  • Szczecin

About Katarzyna Sot

View all posts by Katarzyna Sot

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress